راهنمای انتخاب محصول

کدام مدل یک از آپشن های مجیک بوف برای من لازم است؟

به کمک این مقاله می توانید مجیک بوف مناسب خود را انتخاب نمایید.

ردیابی

در صورتیکه که شما یک ردیاب نیاز دارید می توانید فقط سیستم مجیک بوف را خریداری نمایید. استفاده از سیستم در این حالت بسیار ساده است و برای نصب آن فقط باید یک برق مستقیم به دستگاه وصل نمایید و عملا هیچ دستکاری در سیم کشی وسیله شما اتفاق نخواهد. با توجه به اینکه مجیک بوف دارای شبکه وایرلس داخلی می باشد در آینده می توانید وسایل جانبی جدیدی به سیستم خود اضافه نمایید.

هشدار + ردیابی

اگر علاوه بر ردیابی نیاز به سیستم مدیریت هوسمند هشدارهای قبل و بعد از سرقت دارید لازم است یک ریموت کنترل/کیلس نیز سفارش دهید. به وسیله ریموت کنترل/کیلس می توانید حالت عملکرد دستگاه را تغییر دهید در این صورت زمانیکه وسیله خود را پارک کردید می توانید توسط ریموت/کیلس، مجیک بوف را فعال نمایید. بعد از فعال شدن مجیک بوف چنانچه ضربه، کج شدن، باز شدن درب، روشن شدن و یا خروج از نقطه پارک شده اتفاق بیفتد مجیک بوف با شماره اول تنظیم شده تماس می گیرد و با پیامک اتفاق رخ داده را توضیح می دهد. سیستم هشدار مجیک بوف یک عامل مهم برای جلوگیری از سرقت می باشد. همچنین ریموت کنترل مجیک بوف داری قابلیت کیلس می باشد. در صورت فعال بودن این آپشن زمانیکه که کاربر به وسیله خود نزدیک می شود مجیک بوف غیرفعال می شود و زمانیکه که از وسیله دور می شود مجبک بوف بعد از زمان کوتاهی فعال خواهد شد.

چنانچه از این حالت استفاده می کنید ریموت را با برد کوتاه سفارش دهید چرا که عملکرد باتری ریموت در حالت برد کوتاه برای کیلس ۳ برابر بهتر از برد بلند می باشد. چنانجه تنظیمات مناسبی بر روی پارامترهای کیلس انجام شود در این حالت هر ۱ سال یکبار نیاز به شارژ باتری ریموت/کیلس خواهد بود.

هشدار + ردیابی + جلوگیری از سرقت

اگر امنیت وسیله شما خیلی پایین هست لازم است برای جلوگیری از سرقت کاری انجام دهید. برای افزایش امنیت می توانید از رله قطع کن وایرلس مجیک بوف استفاده نمایید چنانچه وسیله شما بصورت غیر مجاز روشن شود مجیک بوف فورا آن را خاموش می کند و از این طریق بصورت خودکار جلوی سرقت را می گیرد. قطع کن هوشمند مجیک بوف در ابعاد بسیار کوچکی طراحی شده است و می توان آن را بر روی هر سیگنالی از وسیله که باعث خاموش شدن آن می شود قرار داد. وایرلس بودن قطع کن این امکان را می دهد که بیشتر از یک قطع کن را بتوان بر روی یک وسلیه نصب کرد. رله قطع کن هوشمند مجیک بوف از قابلیت اطمینان بالایی برخورداز است و عملا به گونه ای طراحی شده است که کاربر بتواند از طریق موبایل و سیستم مرکزی، ریموت کنترل و در نهایت کانکتور بایپس فیزیکی حالت آن را در شرایط اضطرای تغییر دهد.

هشدار + ردیابی + جلوگیری از سرقت + امکانات بیشتر

چنانچه وسیله شما ریموت کنترل ندارد و یا امکانات دزدگیرهای قدیمی را نیاز دارید می توانید با توجه به نیاز خود از آزیر و فلاشر هوشمند، کنترلر هوشمند اتاق خودرو و یا استارتر هوشمتد استفاده نمایید. کلیه این وسایل جانبی به صورت وایرلس به دستگاه اصلی مجیک بوف متصل می شوند.