تضمین ۷ روز بازگشت از خرید

تضمین ۷ روز بازگشت از خرید

در شرکت شبکه حسگر مفید تدابیری جهت رضایتمندی و اطمینان خاطر خریداران اندیشیده شده تا شما کاربر گرامی از خرید خود آسوده خاطر باشید

شرایط عودت کالا

– فروشگاه تنها مسئولیت سرویس دهی در حوزه خرید را دارد. در خصوص اختلالات و موارد دیگر مانند ارتباط اینترنت خریدار و درگاه‌های پرداخت که نزد دیگران ثبت شده است مسئولیتی متوجه فروشگاه نمی باشد.

– مشتری از زمان تحویل به مدت ۴۸ ساعت جهت بازدید و تایید فنی کالا فرصت داشته و تا ۷ روز امکان برگشت و یا تعویض کالای معیوب برای خریدار محفوظ می باشد. چنانچه کالای دریافتی دارای ایراد و یا مشکلی باشد، کارشناسان قسمت فنی این مشکل را بررسی و در صورت تایید و قرار داشتن کالا در شرایط اولیه خود، کالا با مدل جایگزین دیگری تعویض می شود.

تبصره ۱: در صورتی که کالا معیوب و نیازمند تعویض باشد هزینه عودت کالا و ارسال کالای جایگزین بر عهده فروشگاه است و در غیر این‌صورت هزینه‌های مربوطه بر عهده مشتری خواهد بود.

تبصره ۲: چنانچه در اثر اشتباهات سهوی کالا را به اشتباه سفارش داده‌اید و یا پس از تحویل گرفتن کالا عیوبی در ظاهر آن مشاهده می‌کنید می‌باید حداکثر تا ۴۸ ساعت این موارد را اطلاع دهید. در غیر این صورت کالای شما تا ۷ روز شامل خدمات استرداد کالا به دلیل عیوب فنی خواهد بود و استرداد به دلیل اشتباهات سهوی یا عیوب ظاهری پذیرفته نیست.

– چنانچه در چرخه خرید خطای سهوی روی داده و کالای مورد نظر شما به اشتباه انتخاب شده و یا ارسال شده است، در سریع‌ترین زمان ممکن این موضوع را توسط پست الکترونیکی فروشگاه شبکه حسگر مفید و یا تماس تلفنی با کارشناسان فروشگاه شبکه حسگر مفید (۰۲۱۷۷۲۸۷۲۰۹ – ۰۲۱۷۷۲۵۷۶۸۸) اطلاع رسانی نمایید.

تبصره ۳: در صورتی که خطا از جانب فروشگاه باشد هزینه برگشت کالا به فروشگاه و هزینه ارسال محصول جایگزین برعهده فروشگاه است و در صورتی‌که خطا در انتخاب کالا از جانب مشتری باشد، هزینه عودت کالا و پرداخت هزینه ارسال مجدد برعهده مشتری است.

– برای تعویض یا عودت کالا، کالا باید در شرایط اولیه و بدون استفاده باشد و به خوبی بسته بندی شده و تمام ادوات و لوازم جانبی آن به همراه فاکتور فروش و برگه های پیوست به صورت کامل به آدرس فروشنده ارسال گردد. بررسی هرگونه تغییر فیزیکی در ظاهر کالا و تشخیص استفاده از کالا بر عهده کارشناسان فروشگاه است و مشتری حق هرگونه اعتراض نسبت به نظر کارشناسان را از خود سلب می‌نماید.

تبصره ۴: مسئولیت بسته‌بندی نامناسب و صدمات وارده به کالا در حمل و نقل از جانب مشتری به فروشگاه بر عهده مشتری است و موجب ابطال تعهد فروشگاه در بازپس‌گیری کالا می‌شود.

تبصره ۵: چنانچه اشکالات پیش آمده برای کالا، در اثر استفاده ناصحیح مصرف کننده و یا نصب کننده دستگاه به وجود آمده باشد، تعهد فروشگاه در بازپس‌گیری کالا باطل می‌شود.

– کالاهای ارایه شده در سایت همراه با فاکتور فروش ممهور به مهر فروشگاه به خریدار تحویل می‌گردد و در صورت استرداد کالا و مشاهده هرگونه مغایرت در کالای برگشتی و بروز خسارت به بدنه کالا، فروشنده بنا بر قوانین خود عمل کرده و در صورت پاسخ موجه از سوی خریدار وجه دریافتی ظرف مدت ۴۸ تا ۷۲ ساعت به حساب خریدار باز گردانده می شود.

– در مواقعی که انصراف از خرید، قبل از ارسال کالا مدنظر خریدار باشد، مراتب را هرچه سریع‌تر به واحد ارسال کالا اطلاع دهید. در این صورت امکان تغییر در سفارش امکان پذیر می باشد.

تبصره ۶: در صورتی که هزینه سفارش پرداخت شده باشد و پیش از ارسال کالا انصراف خود را به فروشگاه اعلام کنید و تایید آن را دریافت کنید در بازه زمانی ۴۸ تا ۷۲ ساعت، مبلغ پرداختی به حساب شما بازگردانده می‌شود.

– اگر انصراف از خرید پس از دریافت کالا نزد خریدار صورت پذیرد، کالا باید بدون استفاده و باز کردن پلمپ کالا تعویض یا عودت گردد. خریدار انصراف خود را ظرف مدت حداکثر ۴۸ ساعت به کارشناسان فروشگاه اطلاع دهد و هزینه ارسال کالا برعهده خریدار است.

تبصره ۷: دقت درنحوه بسته بندی و نوع حمل کالا (تعویض یا عودت) باید به گونه ای باشد که از بروز آسیب های احتمالی به آن جلو گیری گردد. تمام هزینه ها یا آسیب احتمالی در برگشت کالا به‌ عهده خریدار است.