آیا تا به حال فکر کرده‌اید که خودروی شما می‌تواند به یک خودروی هوشمند تبدیل شود؟ با نصب ردیاب و هوشمندساز خودرو مجیک بوف و استفاده از اپلیکیشن مجیک بوف طراحی شده، این امکان در دسترس شماست.

ویژگی‌های برجسته اپلیکیشن مجیک بوف:

  1. با مجیک بوف خودروی خود را هوشمند نمایید: با اضافه کردن دستگاه مجیک بوف به خودروی خود، آن را به یک خودروی هوشمند تبدیل کنید. از قابلیت‌های هوشمندانه مانند ردیابی دقیق، کنترل از راه دور، و اتصال به اینترنت بهره‌مند شوید.
  2. شبکه وایرلس داخلی: مجیک بوف اولین و تنها سیستم هوشمندساز خودرو است که مجهز به شبکه وایرلس داخلی می­باشد به کمک این شبکه می‌توانید وسایل جانبی متعددی را به مجیک بوف اضافه نمایید و آن را ارتقا دهید.
  3. امنیت وسیله خود را تضمین نمایید: با نصب مجیک بوف امنیت وسیله نقلیه شما تضمین می‌شود. هشدار، پیشگیر از سرقت و ردیابی و ارتباط با پلیس چهار مشخصه اصلی مجیک بوف برای تضمین امنیت وسیله نقلیه شما می‌باشد.
  4. کاهش هزینه‌ها و افزایش عمر مفید:  با کاهش هزینه‌های نگهداری و تعمیرات خودرو، مجیک بوف به شما کمک می‌کند تا به طور بهینه از خودروی خود استفاده کنید و عمر مفید آن را افزایش دهید.
  5. هشدارها و اطلاع‌رسانی: اپلیکیشن به شما این امکان را می‌دهد تا از آخرین وضعیت خودرو، هشدارها، و اطلاعیه‌ها مطلع شوید.

برای شروع استفاده از مجیک‌بوف باید چه کاری انجام دهم؟

  1. تجهیز خودرو: دستگاه مجیک بوف را به وسیله نقلیه خود اضافه کنید. نصب در کلیه نمایندگی‌های شرکت آپکو ایرانخودرو و همچنین نمایندگی‌های اختصاصی شرکت شبکه حسگر مفید صورت می‌پذیرد.
  2. نصب اپلیکیشن: اپلیکیشن مجیک بوف را بر روی موبایل هوشمند خود نصب کنید.
  3. استفاده از امکانات: حالا می‌توانید با اپلیکیشن مجیک‌بوف وسیله خود را کنترل نمایید.

اگر می‌خواهید امنیت وسیله خود را تضمین نمایید و همچنین یک خودروی هوشمند و متصل داشته باشید، مجیک بوف بهترین انتخاب ممکن است.

مجیک‌بوف حس خوب امنیت و کنترل

گوگل پلی
اپ استور
مایکت
کافه بازار
وب اپ
اپلیکیشن مجیک بوف