تکنولوژی وایرلس

تکنولوژی وایرلس

تکنولوژی مجیک بوف

مجیک بوف از یک شبکه وایرلس کم مصرف، امن و هوشمند برای ارتباط با وسایل جانبی استفاده می نماید. برد شبکه وایرلس ایجاد شده حداکثر ۱۵ متر می باشد و لایه های امنیتی زیادی برای عدم نفوذ به آن طراحی شده است.
برخی از مزایای سیستم وایرلس که در زیر به آنها اشاره میکنیم:

کاهش امکان پیدا شدن سیستم مرکزی
نصب بسیار ساده تر سیستم
در همه دستگاه های ضد سرقت رله قطع کن روی مسیر اصلی برق گذاشته می شود که این مورد علاوه بر ایجاد تداخل در عملکرد ECU خودروها، باعث پیدا شدن رله قطع کن توسط سارق نیز می شود همچنین به دلیل وجود ارتباط سیمی با رله قطع کن سارق به راحتی سیستم مرکزی را نیز پیدا کرده و آن را از کار می اندازد. اما در مجیک بوف بخاطر وجود ارتباط وایرلس می توان از چندین رله قطع کن بدون سیمکشی استفاده نمود ضمن اینکه هیچ تداخلی برای برق خودرو بوجود نخواهد آمد.
امکان اتصال وسایل جانبی جدید به سیستم مرکزی. برای مثال سیستمی که آژیر ندارد می تواند وسیله جانبی آژیر را بصورت جداگانه خریداری کرده و به وسیله خود اضافه نماید. در اینصورت نیازی به تغییر در بقیه اجزای نصب شده نمی باشد.
ارتباط وایرلس بین قطع کن و سیستم مرکزی به شکلی طراحی شده است که چناچه سیستم مرکزی توسط سارق خراب شود قطع کن بصورت هوشمند و امن اجازه روشن شدن خودرو را نمیدهد.
امکان عیب یابی ساده تر

در صورت خرابی هریک از وسایل جانبی فقط همان قسمت تعویض و یا تعمیر می شود.